Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Okazion: Makina Me Qera Duke Filluar Nga 13 Euro/dita

First Car Rent eshte nje nga kompanite lider te sigurimit te makinave me qira. Ne ju ofrojme cmime konkuruese per te gjitha kategorite e makinave: makina luksi, ekonomike, kompakte, cabrio, fuoristrada, mikrobuse. Stafi i First Car Rent eshte i disponueshem 7 dite ne jave per t'ju siguruar cmimet me te mira te qirase kudo dhe ne cdo kohe dhe te gjithe asistencen e nevojshme qe udhetimi juaj te jete i paharrueshem. Ne duan te sigurojme qe klientet tane te kursejne kohen dhe parate e tyre dhe t'i sigurojme nje sherbim nga i cili te ngelen te kenaqur. Ne ju ofrojme: Makinat me cmimet me te lira ne treg Asistence 24 ore Makina per brenda si dhe jashte Shqiperise Makina te kontrolluara dhe ne gjendje shume te mire motorrike Makina dasmash, ku mund te zgjidhni mes makinave me te reja si dhe atyre antike Shumllojshmeri makinash, 10 kategori, me cmime te pershtatshme per cdo klient Sherbim 7 dite te javes Sherbim shoferi Per informacione te metejshme ne lidhje me makinat ose rezervime mund te kontaktoni : Tel: 069 40 333 77 Tel: 069 20 666 44 E-mail: booking@first.al
Phone: 0694033377

 Kategorite & Qytetet 
 AUTO - Vetura
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Vetura, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Okazion: Makina Me Qera Duke Filluar Nga 13 Euro/dita
Krijuar:
04-04-2017, 2:43 pm
Interesimi: 108
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info