Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Korg Pa4x Le Workstation

tastierė 76 kyēe (E1 - G7) gjysėm tė ponderuar Shpejtėsia e ndjeshme dhe pas kontaktit janė tė mbėshtetura sistem Sistemi operativ i pėrditshėm RX (eXperience Real) DNC (Kontrolli i Pėrcaktuar i Nuance) Multitasking, Load ndėrsa funksion tė luajė Sistemi operativ i pėrditshėm RX (eXperience Real) DNC (Kontrolli i Pėrcaktuar i Nuance) Multitasking, Load ndėrsa funksion tė luajė Tone Generator KORG EDS (Sinteza e Pėrcaktuar e Pėrcaktuar) gjenerator i shėndoshė Filtra me Rezonancė Tre band EQ pėr secilėn udhė Polifoni maksimale 128 Zėra, 128 Oshilatorė Whatsapp: +1 619 567 9490 Skype: trippletech efektet Deri nė 4 sisteme bllokimi Stereo Digital Multi-Effect 125 Llojet Efekti Master + 2 Efektet Globale Teknologjia e procesorit tė zėrit nga TC Helicon (R) me 4 Efektet: Harmonizator me tre pjesė, reverb, vonesė, kompresor, EQ Tinguj / kuti tė drumit Mė shumė se 1100, duke pėrfshirė Stereo Piano dhe GM / GS pėrmirėsuar pajtueshmėrinė e zėrit; Mė shumė se 90 kuti tė drumit duke pėrfshirė Kits Ambient Drum Zona e pėrdoruesit: 512 Tinguj, 128 kuti tė drumit Teknologji e definuar Nuance Control (DNC) Vizatimet digjitale: 9 filmime Tinguj tė plotė / Drumkits aftėsi redaktimi PCM memorie RAM: 192 MB mostėr Compatibility Format: Ngarkesa / Importimi i KORG, Wav, AIFF dhe SoundFont? Eksporti i Wav dhe AIFF Redaktimi i plotė, Fetė e kohės, Tipari i marrjes sė mostrės. Styles Mė shumė se 410 stilet e parafabrikuara, lirisht tė rikonfigurueshme 1200 vende tė lira nė dispozicion, duke pėrfshirė bankat mė tė preferuara Tetė gjurmė stilesh, 4 cilėsime me prekje tė vetme, 4 jastėkė dhe njė stil pėr stil Modaliteti i Guitar 2, NTT paralel dhe fiks Regjistrimi i stilit me hapin e regjistrimit, ndjekjes dhe ngjarjes sė ngjarjes Kontrollet e stilit: 3 intro, 4 ndryshime, 4 mbushje, pushim, 3 pėrfundime, sinkronizim fillimi / ndalimi, trokitje e lehtė / reset, invertimi i basit, mbushja automatike, bas manual, kujtesa, shoqėrimi mute, mėnyrė Sequencer Akordi Regjistruesi i sekuencės sė akordeve me stil nė kohė reale nė stilin e regjimit tė luajtjes Performanca / STS Performanca: 320 vende nė kohė reale, Performanca e veēantė "Vendosja ime" STS: Memorize gjurmėt Realtime gjurmėt, deri nė 4 x 1200 Styles, deri nė 4 x entries SongBook Kėnga e luajtjes Patentuar XDS Crossfade Dual Sequencer Player (Formatet e mbėshtetura: MID, KAR, MP3 + tekst, MP3 + G) 2 Lojtarė me zgjedhje tė veēanta, Start / Stop, Home, Rewind dhe Fast Forward Kontrolli i balancit X-Fader Tekstet e teksteve, rezultateve dhe tė dhėnave tė akordeve mund tė shfaqen nė ekran, ose nė monitorimin e jashtėm tė videove shėnuesve Funksioni Jukebox MP3 Player / Regjistrues Double MP3 Player dhe MP3 Recorder Transpozimi nė kohė reale (+ 6 / -5 semitones) Ndryshimi i kohės (± 30%) Mbartės vokal Regjistro skedarė MP3 duke pėrfshirė Stilet, SMF, Tracks Real Time, Pads, Microphone dhe Effects sequencer Regjistrimi i shpejtė (Sekuenca mbėshtetėse) Funksionet Multitrack dhe Step Record - Sekuencues me karakteristika tė plota 16 kėngė; Deri nė 200,000 ngjarje Formati amė SMF libėr kėngėsh Baza e tė dhėnave tė programueshme muzikore, bazuar nė stilet, SMF, Karaoke, MP3 me zgjedhjen automatike tė stilit tė lojės dhe mėnyrave tė luajtjes sė kėngėve Listat me porosi tė pėrcaktueshme nga pėrdoruesi Mundėsitė e filtrimit dhe Renditjes pajtueshmėri

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Korg Pa4x Le Workstation
Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation
Krijuar:
04-05-2017, 6:34 pm
Interesimi: 321
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info