Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation

Njė tastierė jashtėzakonisht e fuqishme me ngjyra autentike tė ngjyrave, efektet dhe shoqėrim realist me fryrje. Gjithashtu me 61 ose 76 ēelėsa, tė cilat zgjerojnė mundėsitė e tyre ekspresive dhe ju mundėsojnė tė shfrytėzoni plotėsisht funksionet gjithėpėrfshirėse tė Tyros5. Mė shumė se 300 ngjyra tė reja tė zėrit duke pėrfshirė "S.Art2 Voices" Whatsapp: +1 619 567 9490 trippletech01@gmail.com Mė shumė se 300 ngjyra tė reja tė zėrit iu dhanė Tyros5. Kėto pėrfshijnė instrumente tė reja tė erės, kitarat, sintisajzerė, e-pianon dhe pianon. S.Art2 Zėrat janė ngjyra teknikisht me cilėsi tė lartė zanore qė imitojnė luajshmėrinė e instrumentit pėrkatės qė luani. Luaj ansamblet autentike. Ansambli Zėri ėshtė njė tipar i ri mahnitės qė bėn njė ndarje tė vėrtetė tė zėrave brenda njė grupi. Mė parė, njė ngjyrė e shėndoshė pėr njė kuartet me erė pėrdorte njė mostėr prej 4 lojtarėsh, qė me siguri dukej e mrekullueshme. Por nė qoftė se keni luajtur dy shėnime atėherė 8 lojtarė mund tė tingėllojnė mirė, por jo realisht. Ansamblit Tyros5 Zėri gjithmonė tingėllon i njėjti numėr lojtarėsh si Tyros5 ka njohurinė muzikore tė njė aranzhuesi profesional. Luaj dy shėnime me njė ansambėl tė kuvertorit tė tunxhit Zėri dhe Tyros5 i bien borisė tingujve tė lartė dhe trombones shėnimet e ulėta: Janė krijuar njė tingull jashtėzakonisht realist. Pėrveē kėsaj, Ensemble Voice automatikisht rregullon parametra tė tillė si koha dhe intonacioni, tė cilat zgjojnė zėrin e njė ansambli tė vėrtetė. Me kėtė funksion, ju lehtė mund tė luani njė kuartet tė vėrtetė qė luhet nga tė gjithė ju vetė. Tastiera e Entertainer Tyros5 ėshtė thjesht tastiera mė e mirė qė Yamaha ka ndėrtuar ndonjėherė. Dizajni i ri pėrfshin variantė tė ndryshėm tė tastierės: njė version 76-kyē pėr potencialin maksimal tė pianos akustik dhe elektrik, dhe versionin e njohur dhe popullor 61-buton pėr komfortin maksimal tė transportit. Cilėsia dhe transparenca e tė gjitha ngjyrave tė shėndosha ėshtė plotėsisht e re dhe unike. Organworld ofron gjithēka nga organet klasike tek organizatorėt e teatrit pėr tė paraqitur modele tė organeve, tė cilat zemra e tifozėve tė organeve dėshiron. Funksioni i ri i ansamblit bėn strings dhe seksionet e era mė realiste se kurrė mė parė. Dhe pėr njė maksimum absolut tė realitetit, ne kemi ndėrtuar Real Audio Drum dhe Strip Studs me kėngė tė vėrteta audio. Pra, nėse doni tė kompozoni, rregulloni ose thjesht tė luani, Tyros5 ėshtė paketa perfekte pėr ju. Jeni gati pėr pėrvojėn e fundit tė tastierės. 76 butona; Lloji i tastierės: Organi (Efekti Special) Pėrshpejtimi, Aftertouch Polifonia me 128 zė Prodhimi i zėrit: marrja e mostrave stereo AWM Numri i zėrave: 1279 Voices + 480 XG Voices + 37 drum / SFX Kits Numri i stileve: 539 Zėrat me funksion tė veēantė: Ensemble: 55 / s.Art2 !: 44 / S.Art !: 288 / MegaVoice: 54 / Live !: 138 / Cool !: 81 / Sweet !: 37 / Bota e Organeve: 40 Stilet me funksion tė veēantė: 40 + audio, 7 FreePlay, 441 Pro, 51 Sesioni Teknikat e marrėveshjes sė marrėveshjes: Finger i Vetėm, i Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, Al Fingered, Tastierė tė Plotė, Al Full Keyboard Zgjerimi i zgjerimit Zėrat dhe stili Pėrputhshmėria: XG, GS, GM, GM2 Pjesė: Djathtas 1, 2, 3 dhe Majtas Efekti Hall: 52 paraqet + 3 pėrdorues Efekti Chore: 106 paraqet + 3 Pėrdorues DSP: DSP1: 322 presets + 3 pėrdorues, DSP2-9: 322 presets + 10 pėrdorues Master Compressor: 5 Presets + 5 Cilėsimet e Pėrdoruesit Master EQ: 5 presets + 2 cilėsime pėrdoruesish Efektet mikro: porta e zhurmės x 1, kompresori x 1, 3-band EQ x 1 Efekti Harmonia Vokal: Harmonia Vokale: 44, Synth Vokoder: 10 Numri i bankave multi-pad: 190 stola x 4 pads Zėrat - Karakteristikat: Harmonia / Echo, Mbėshtetje e Panelit, Mono / Polifonik, Informacion Zėri Stilet - Karakteristikat: Krijuesi i stilit, Rekomanduesi i stilit, informacioni i OTS Lidhje tė mėtejshme me "Yamaha Tyros 5-76"

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Korg Pa4x Le Workstation
Yamaha Tyros5 76-key Arranger Workstation
Krijuar:
04-05-2017, 6:50 pm
Interesimi: 96
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info