Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Ofertat E Punėsimit Jashtė Vendit

Ne jemi duke kėrkuar njė person shumė tė veēantė pėr tė na ndihmuar qė tė fillojmė menjėherė
Me familjen tonė tė Rinj tė 2 fėmijėve, djemve tė moshės 6 muaj e 4 vjet dhe babait tim qė kanė diabet tip 2
Ne kemi nevojė urgjente pėr punėtorėt e mėposhtėm
AU PAIR
dado
kujdestar
Portier shtėpie
shofer
infermiere
SHEF
rojė
pastruese
Njeriu i oborrit
mekanik
Shėnim para se tė kontaktoni: Kjo punė ndodhet jashtė vendit
Kontrata: me orar tė plotė
Paga: Mirė
Meshkujt dhe femrat kanė tė drejtė
Aplikanti i besueshėm duhet tė aplikojė me njė pėrmbledhje tė plotė pėr shqyrtim

paē fat

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ofertat E Punėsimit Jashtė Vendit
Krijuar:
14-06-2017, 11:00 am
Interesimi: 18
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info