Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Okazion 1+1

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e IV me orientim veri perendim dhe juglindje e cila i jep ndricim natyral dhe akses ndaj diellit qe e mban te ngrohte gjate dimrit dhe te fresket gjate veres. Apartamenti shitet i mobiluar dhe i pajisur me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme dhe cdo gje tjeter per te banuar normalisht si nje shtepi paresore ne qytet, deri ne detajet me te vogla.I mirembajtur ne gjendje shume te mire (perdorur nga nje familje e vetme, jo turiste). Apartamenti ka ndertim cilesor si dritare me profil alumin, dopio xham ju mban larg zhurmave dhe ju ofron qetesine e nevojshme per shplodhje. I termoizoluar nuk lejon lageshtine dhe mykun. Disponon gjithe dokumentacionin e rregullt (Certifikate pronesie) Cmimi 28 mije Euro i diskutueshem*. Nxitoni te beni nje investim te sigurt! Tel: 0664123007

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA
 Durres

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti Durres
Parardhese reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti Durres Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apartament I Mobiluar Me Cmim Te Lire
Apartamenti Qe Kerkoni
Golem Shitet 1+1 Super Mobilim Cmim Okazion
Okazion
Okazion 1+1
Okazion Apartament Ne Golem
Okazion Ne Golem
Okazion Shitet Apartament 1+1
Super Apartament 1+1 Golem
Super Okazion
Super Okazion
Krijuar:
03-07-2017, 11:03 am
Cmimi: 28000 euro
Interesimi: 32
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info