Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Super Okazion

Golem afer Hotel Grint, vetem 100 m larg detit Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet. Apartamenti eshte i super mobiluar me cdo gje qe i duhet nje familje (dhome gjumi dhe ndenje e kompletuar, Kuzhina me kundrabufe dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake etj) Eshte larg zhurmave dhe i mirembajtur. Ka oborr perpara pallatit dhe vend parkimi. Disponon hipotek. Cmimi: 28000 Euro I diskutueshem. Per ta pare nga afer telefononi 0664123007 Email: jonacm@hotmail.com
Phone: 0664123007

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA
 Durres

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti Durres Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apartament I Mobiluar Me Cmim Te Lire
Apartamenti Qe Kerkoni
Golem Shitet 1+1 Super Mobilim Cmim Okazion
Okazion
Okazion 1+1
Okazion Apartament Ne Golem
Okazion Ne Golem
Okazion Shitet Apartament 1+1
Super Apartament 1+1 Golem
Super Okazion
Super Okazion
Krijuar:
17-07-2017, 11:34 am
Cmimi: 28000
Interesimi: 32
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info