Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (938)
-KOSOVE (492)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Punė Jashtė Vendit

Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dėshirojnė tė reklamojnė pėrmes kėtij mediumi Vacancy-e pas punės nė Departamentet e Kompanive tona. Pėr shkak tė zgjerimit tė shėrbimeve tona dhe hapjes sė shitoreve tė reja, kompania ka nevojė pėr punėtorė meshkuj dhe femra pėr tė plotėsuar kategori tė ndryshme tė hapjeve tė punės. Aktualisht nė Nju Jork po pėrjetohet njė rėnie nė Forcėn e Punės, si tė tillė ne kėrkojmė Perspektiva serioze dhe tė ndershėm Aplikantėt duhet tė aplikojnė. Kompanitė kanė nevojė pėr rreth 167 punėtorė pėr tė pėrmbledhur atė qė tashmė ėshtė regjistruar, sepse shumė punėtorė do tė lėnė kompaninė nė fund tė kėtij viti shkak tė skadimit tė kontratės sė tyre me kompaninė. Kompania ka konkursin e mėposhtėm pėr punėsimin e bazuar nė tokė dhe punėsimin nė anije 1) Menaxherėt e stafit me pakicė. 2) arkėtarėt. 3) Zėvendės Drejtorė 4) Menaxherėt e dyqaneve 5) Pastrues 6) Menaxheri i Pėrgjithshėm i Barit 7) Makina pėr larjen e makinave 8) Shoferi 9) Mbajtėsi i Shtėpisė 10) Siguria 11) farmacist 12) Tenderėt e Barit 13) gatimi 14) Teknik 15) Baker's 16) Kasap 17) Kamarier: Burrat / Gratė 18) Mjekėt 19) Sekretari 20) Menaxheri i Projektit 21) sportive / Golf / Fitness. 22) Auditimi i Natės. 23) DITA: Stafi i Airline. 24) Ruajeni Menaxherin 25) Mirėmbajtja 26) Stafi i Marketingut. 27) Planifikimi i takimeve / ngjarjeve. 28) Mbikėqyrėsi i Shtėpisė sė Mbikėqyrjes. 29) Mbikėqyrėsi. 30) Inxhiniere kompjuterike 31) Mbikėqyrėsi i llogarisė 32) Ndihmėsit e ndihmės shtėpiake 33) Kontabilistė 34) Menaxheri i Shitjes 35) Mbikėqyrėsi i shėrbimit tė klientėve 36) Kontrollori Ndihmės Financiar 37) Mbikėqyrėsi i Telekomunikacionit 38) Pjesėmarrės i Klubit tė kohės sė lirė 39) Pjesėmarrės i banesės 40) Infermiere / Ndihma Mjekėsore 41) Plumbers 42) Teknikėt AC 43) Larje / pastrues kimik 44) Ngrini Operatorin 45) Recepsionist 46) Shitjet Burrat dhe Gratė 47) kapiten / derėtar 48) inxhinier 49) Captain 50) Inxhinier i Mateut 51) Inxhinier i 2-tė 52) Zyrtari i 2/3 53) kamerier Dhe vende tė tjera tė lira tė punės. Email CV tuaj nė qendrėn tonė tė rekrutimit me email pėr shqyrtimin tonė. Email: contact@skyspringhotel.com Adresa e Internetit: skyspringhotel.com/

 Kategorite & Qytetet 
 PUNESIME
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine PUNESIME, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Hotel Skyspring Duke Kėrkuar Shtabet E Reja
Punė Jashtė Vendit
Krijuar:
09-08-2017, 11:19 am
Interesimi: 38
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info