Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (781)
-KOSOVE (458)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (52)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (3)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (12)
Sarande (22)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (737)
Tropoje (8)
Vlore (53)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Super Apartament 2+1

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 99 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete e ballkon me orientim nga jug-perendimi. apartamenti ka ndertim cilesor si: Termoizolim, sistem i vecant ajrimi, mure me dopio tull, parket, sistem kondicionimi etj. Kompleksi ofron fasilitetet si: supermarket, restorant, bare, palester, dyqane etj. Zona ku ndodhet kompleksi ofron sherbime si: kopshte, shkolla, poliklinika, stacione urbani etj. Per me shume informacion kontaktoni: Tel: 0694050063

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Okazion 1+1
Okazion 1+1
Shitet Apartament 1+1 Ekonomik Me Cilesi Superiore
Shitet Okazion 2+1
Shitet Super Apartament 2+1
Krijuar:
15-08-2017, 8:36 am
Cmimi: 0694050063
Interesimi: 8
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info