Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (781)
-KOSOVE (458)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (52)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (3)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (12)
Sarande (22)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (737)
Tropoje (8)
Vlore (53)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Okazion 1+1

Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 56.8 m2. Hapsira te bollshme te ndara ne nje dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe ambjent aneksi me vete, dhome gjumi, tualet. I orientuar nga lindja. Prane apartamentit gjeni sherbime shteterore si stacione urbane, cerdhe, shkolla, poliklinika etj. Apartamenti eshte i termoizoluar, dritare me dopio xham dhe gaz argon ne mes, mure ndarese dy tulle dhe material izolues mes tyre. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: Tel: 0694050063 Email: f.subashi@c21.al
Phone: 0694050063

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine SHTEPI,PRONA, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Okazion 1+1
Okazion 1+1
Shitet Apartament 1+1 Ekonomik Me Cilesi Superiore
Shitet Okazion 2+1
Shitet Super Apartament 2+1
Krijuar:
15-08-2017, 1:13 pm
Cmimi: 44800
Interesimi: 8
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info