Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Apartament 1+1, Rruga E Dibres

Apartament 1+1 me sipėrfaqe 64 m2, pėrbėhet nga zona e ditės, dhoma e gjumit, ballkoni dhe tualeti. Ky apartament ėshtė me formė kompakte, me zonim tė qartė dhe hapėsira tė mirėorganizuara. Ballkoni me pamje nga oborri i brendshėm ju sjell mė pranė natyrės dhe qetėsisė. Apartamenti ndodhet nė "Rezidencėn Tower Bridge 3"
Phone: 0697004040

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA - Apartamente
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Apartamente, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Blini 1 Apartament Fitoni 1 Dhome Gjumi
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !
Shiten Apartamente Ne Tirane
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shitet Ambient Pėr Zyra Nė Rezidencėn Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1, Rruga E Dibres
Shitet Apartament 2+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 3+1
Shitet Apartament 3+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Krijuar:
21-08-2017, 10:02 am
Interesimi: 30
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info