Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (843)
-KOSOVE (477)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (55)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (10)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (10)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Apple Iphone 7 €350 Euro Iphone 6s €230 Iphone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus

Apple iPhone 7 €350 Euro iPhone 6S €230 iPhone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus Note 8 S7 edge S7 €320euro Ne jemi distributorė tė autorizuar tė produkteve Apple dhe Samsung nė Mbretėrinė e Bashkuar dhe Malajzi. Tė gjitha produktet Apple dhe Samsung kanė dy vjet garanci zyrtare, tė reja, tė mbyllura, tė hapura dhe tė pajtueshme me tė gjitha rrjetet Ne i shesim Rishites pėr qėllime rishitje dhe individė privatė pėr pėrdorim personal. Ofertė promovuese: 15% zbritje nė cash me blerje me shumicė Blerėsit e interesuar na kontaktoni mė poshtė: E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com WHATSAPP / TEL: +447751961212 WHATSAPP / TEL: +601136583185 Mė poshtė ėshtė ēmimi total i shitjes me shumicė pėr shitėsit pėr qėllime rishitje dhe individė pėr pėrdorim personal. Shuma e euros e treguar mund tė konvertohet nė monedhėn tuaj vendase pėr qėllime pagesash Apple iPhone 7 32GB kushton €350 Euro Apple iPhone 7 128GB kushton €380 Euro Apple iPhone 7 256GB kushton €410 Euro Apple iPhone 7 Plus 32GB kushton €410 Euro Apple iPhone 7 Plus 128GB kushton €430 Euro Apple iPhone 7 Plus 256GB kushton €530 Euro Apple iPhone 6S 16GB kushton €230 Euro Apple iPhone 6S 32GB kushton €255 Euro Apple iPhone 6S 64GB kushton €280 Euro Apple iPhone 6S 128GB kushton €300 Euro Apple iPhone 6S Plus 32GB kushton €300 Euro Apple iPhone 6S Plus 64GB kushton €320 Euro Apple iPhone 6S Plus 128GB kushton €350 Euro Samsung Galaxy S8 64GB kushton €410 Euro Samsung Galaxy S8 Plus 64GB kushton €475 Euro Samsung Galaxy S7 EDGE 32GB kushton €350 Euro Samsung Galaxy S7 EDGE 64GB kushton €380 Euro Samsung Galaxy S7 32GB kushton €320 Euro Samsung Galaxy S7 64GB kushton €355 Euro Samsung Galaxy Note 8 64GB kushton €530 Euro Samsung Galaxy Note 8 128GB kushton €600 Euro Samsung Galaxy Note 8 256GB kushton €630 Euro Ne i shesim Rishites pėr qėllime rishitje dhe individė privatė pėr pėrdorim personal. Ofertė promovuese: 15% zbritje nė cash me blerje me shumicė Blerėsit e interesuar na kontaktoni mė poshtė: E-MAIL: nicolellapa@hotmail.com WHATSAPP / TEL: +447751961212 WHATSAPP / TEL: +601136583185
Phone: +447751961212

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Apple Iphone 7 €350 Euro Iphone 6s €230 Iphone 7 Plus Samsung S8 €410
Apple Iphone 7 €350 Euro Iphone 6s €230 Iphone 7 Plus Samsung S8 €410 S8 Plus
Krijuar:
09-09-2017, 12:24 pm
Interesimi: 11
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info