Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €

Pėrshėndetje, Emri im ėshtė Paula Pinto, isha viktimė e mashtrimit nė duart e huadhėnėsve tė rremė. Kam humbur rreth 45.000 dollarė, sepse kam nevojė pėr njė kapital tė madh prej $ 200,000.00. Unė pothuajse vdiq, nuk kisha vend pėr tė shkuar. Biznesi im u shkatėrrua dhe nė kėtė proces humba djalin tim. Unė nuk mund tė qėndrojė kjo ndodh pėrsėri. Nė prill tė vitit 2017, miku im mė foli pėr njė nėnė tė mirė, znj. Ana Michael, qė nė fund mė ndihmoi tė siguroja njė hua nė njė kompani kredie ku ajo punon. Nėna e mirė Ana Michael, dua ta shfrytėzoj kėtė mundėsi pėr t'ju falėnderuar dhe mund tė vazhdojė Perėndia Pėr t'ju bekuar. Unė gjithashtu dėshiroj ta shfrytėzoj kėtė mundėsi pėr t'u kėshilluar kolegėve indonezianė se ka shumė tė pėrhershme atje, kėshtu qė nėse keni nevojė pėr njė hua dhe dėshironi tė siguroni njė hua tė shpejtė, regjistrohuni vetėm pėrmes znj. Ana Michael dhe mund ta kontaktoni pėrmes emailit: (lauriencia.ruiz1@gmail.com). Gjithashtu mund tė mė kontaktoni pėrmes emailit tim: (lauriencia.ruiz1@gmail.com). Nėse keni ndonjė dyshim. Ju lutem ajo ėshtė personi i vetėm i besueshėm dhe i besueshėm. Faleminderit.

 Kategorite & Qytetet 
 INTERNET - Programe
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera  Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Kredi Nė Mes Tė Veēantė Nga 5000 € Deri Nė 5.700.000 €
Oferta E Kredisė Midis Individit Tė Rėndė
Oferta E Kredisė Midis Individit Tė Rėndė
Oferta E Kredisė Midis Individit Tė Rėndė
Oferta E Kredisė Midis Individit Tė Rėndė
Krijuar:
19-09-2017, 7:19 pm
Interesimi: 8
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info