Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Sony Playstation 4 Pro - Ps4 Pro 1tb 4k Konzole - E Ri & E Mbajtur

Sony PlayStation 4 Pro - PS4 Pro 1TB 4K Konzole - E RI & E MBAJTUR Njė Sony PlayStation 4 Pro Console plot me Horizon Zero Dawn lojė. PS4 Pro ka dyfishin e fuqisė sė njė standardi PS4, i cili jep grafikė tė pėrmirėsuar, rezolutė mė tė mprehtė, shpejtėsi mė tė shpejtė dhe gameplay tė zgjeruar. Sony PS4 Pro pėrmban njė hard disk 1tb, Wi-fi, 4k HDMI, Internetplayplayplay dhe USB 3.0 lidhjes. Sony PlayStation 4 Pro ėshtė njė tastierė pėr lojėra. Konzola pėrmban njė kapacitet ruajtje prej 1 TB dhe njė kapacitet RAM prej 8 GB. Ėshtė mundėsuar nga njė procesor AMD Jaguar 1.6 GHz dhe vjen me Wi-Fi dhe Bluetooth tė integruar. Pėr tė konkurruar me lojtarė tė tjerė dhe pėr tė ndarė sukseset mė tė mėdha, mund tė pėrdorni butonin SHARE nė kontrolluesin pa tel. Njė lidhje interneti pa tel e bėn tė lehtė pėr tė ndarė tė dhėnat me komunitetin e lojrave. Lojėrat e ruajtura mund tė vazhdojnė menjėherė falė modalitetit tė pezullimit. Via PS Vita gjithashtu mund tė luani lojėrat tuaja nė ekranin prej 5 inē mbi Wi-Fi. Pesha dhe masat janė 9.2 paund dhe 18.8 x 13.3 x 4.2 inē. Paketat nė kutinė PS4 Pro 1TB Konsolė PS4 Pro DualShock 4 Kontrollues Kabllo HDMI Kabllo USB Mono kufje Kordonin elektrik AC Kabllo USB Materialet e Shtypura Sony Playstation 4 Pro 1TB + Kontrollues 1 vit garanci. E re: Njė artikull i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal (ku paketimi ėshtė i aplikueshėm). Vetėm Blerja e Rėnda duhet tė shtojė nė Kontakt Nėpėrmjet wHATSAPPS: +2348076079120 kontaktoni me e-mail: Info.RojanElect@gmail.com
Phone: 7474774001

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine ELEKTRONIKE, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g
I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb
Shitja E Reja: Dji Phantom 4 Pro / Dji Mavic Pro / Yuneec Typhoon H Pro
Sony Playstation 4 Pro - Ps4 Pro 1tb 4k Konzole - E Ri & E Mbajtur
Krijuar:
14-10-2017, 1:37 pm
Interesimi: 5
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info