Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitja E Reja: Dji Phantom 4 Pro / Dji Mavic Pro / Yuneec Typhoon H Pro

Shitja e reja: DJI Phantom 4 Pro / DJI MAVIC Pro / Yuneec Typhoon H Pro Ne e kemi tė gjithė kėtė pajisje nė dispozicion pėr shitje. Ato janė tė reja, 100% autentike dhe origjinale, tė vulosura me ndihmėn e aksesorėve tė plotė brenda kutisė. Pajisja ėshtė plotėsisht e mbyllur nė fabrikė dhe vjen me njė garanci njėvjeēare direkt nga kompania prodhuese. Mė poshtė janė listat dhe modeli i Drones Quadcopter, qė ne kemi nė dyqan. Yuneec Breeze Compact 4K Drone. YUNEEC Typhoon H 4K Drone Yuneec Typhoon H Pro Ypeec Typhoon Q500 4K Quadcopter Autel Robotics X-Star Premium Drone Parrot Disco FPV Drone Parrot BeBop 2 Drone DJI Phantom 3 Quadcopter Drone DJI Phantom 2 Quadcopter Drone DJI Mavic Pro Fly Mė shumė Combo Drone DJI Phantom 4 Quadcopter Drone DJI Inspire 1 Quadcopter Drone Djim Phantom 4 Pro Quadcopter Drone I ri DJI SPARK Quadcopter Drone E re DJI Phantom 4 Pro + Robots 3D Solo Quadcopter GoPro Karma Drone DJI Goggles FPV kufje Vetėm njė blerės i Rėndė duhet tė kontaktojė direkt me e-mail: Info.RojanElect@gmail.com Vetėm Blerja e Rėnda duhet tė shtojė nė Kontakt Nėpėrmjet wHATSAPPS: +2348076079120
Phone: 7474774001

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Kamera
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Kamera, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g
I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb
Shitja E Reja: Dji Phantom 4 Pro / Dji Mavic Pro / Yuneec Typhoon H Pro
Sony Playstation 4 Pro - Ps4 Pro 1tb 4k Konzole - E Ri & E Mbajtur
Krijuar:
14-10-2017, 1:46 pm
Interesimi: 6
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info