Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (832)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (722)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb

I hapur Apple iPhone 7 Plus 32GB 128GB 256GB Ngjyrat: E zezė, argjend, ari, ari i kuq, i gjelbėr, i kuq, i zi i zi Apple iphone 7 plus edicion i kufizuar, ka garanci 1 vjeēare tė mollės dhe Telefoni ende vjen me APPLE CARE + All nė kutinė me aksesorėt e kompletuar Zbuloi - BRAND NEW NĖ FABRIKEN e mbyllur BOX Ėshtė e hapur pėr t'u pėrdorur me ēdo bartės dhe sim falas nė botė Kapaciteti i ruajtjes: 32GB, 128GB, 256GB Kutia e mbyllur perfshin: Apple iphone 7 plus 32GB 128GB 256GB EarPods me lidhėsin e rrufe Rrufeja pėr pėrshtatėsin e kufjeve tė kufjeve Rrufeja ndaj kabllit USB Pėrshtatės USB Power E re: Njė artikull i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal (ku paketimi ėshtė i aplikueshėm). Vetėm Blerja e Rėnda duhet tė shtojė nė Kontakt Nėpėrmjet wHATSAPPS: +2348076079120 kontaktoni me e-mail: Info.RojanElect@gmail.com
Phone: 7474774001

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Celulare, qyteti -KOSOVE
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g
I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb
Shitja E Reja: Dji Phantom 4 Pro / Dji Mavic Pro / Yuneec Typhoon H Pro
Sony Playstation 4 Pro - Ps4 Pro 1tb 4k Konzole - E Ri & E Mbajtur
Krijuar:
14-10-2017, 1:50 pm
Interesimi: 9
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info