Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g

Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4G BRAND NEW NĖ BOX ORIGJINALE NJĖ PLUS 5 FABRIKEN 4G LTE E MBAJTUR E ZBULUAR SMARTPHONE Ngjyra: Slate Gray, Soft Gold, Midnight Black oneplus vetėm bėn njė "vesrim global" tani, qė do tė thotė se ėshtė optimizuar pėr tė punuar me tė gjithė transportuesit nė mbarė botėn KJO TELEFONI KA NJĖ NUMRI SERIAL TĖ PASUR DHE TĖ GARANTUAR. Kapaciteti i ruajtjes: 64GB & 128GB TĖ GJITHA Aksesorėt pėrfshihen qė tė dalin nė kutinė e fabrikės origjinale Ēfarė ėshtė pėrfshirė: OnePlus 5 Mbrojtėsi i ekranit (para-aplikuar) Dash Type-C kabllo Pėrshtatės Power Power SIM Tray Ejector Udhėzues i fillimit tė shpejtė Informacion mbi sigurinė OnePlus 5 - Slate Grey, mesnatė e zezė, 6GB + 64GB / 8GB + 128GB Okta Core 4G LTE Fabrika e hapur Global Ready Phone E re: Njė artikull i ri, i papėrdorur, i pahapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal Vetėm Blerja e Rėnda duhet tė shtojė nė Kontakt Nėpėrmjet wHATSAPPS: +2348076079120 kontaktoni me e-mail: Info.RojanElect@gmail.com
Phone: 7474774001

 Kategorite & Qytetet 
 ELEKTRONIKE - Celulare
 -KOSOVE

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine Celulare, qyteti -KOSOVE Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Genuine Oneplus 5 Dual Sim 4g
I Hapur Apple Iphone 7 Plus 32gb 128gb 256gb
Shitja E Reja: Dji Phantom 4 Pro / Dji Mavic Pro / Yuneec Typhoon H Pro
Sony Playstation 4 Pro - Ps4 Pro 1tb 4k Konzole - E Ri & E Mbajtur
Krijuar:
14-10-2017, 1:54 pm
Cmimi: 270
Interesimi: 8
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info