Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3

Nė rrugėn e Dibrės pranė Komisaritatit Nr: 4 nė njė prej komplekseve rezidenciale mė tė mira nė Tiranė shitet apartament 1+1 me njė sipėrfaqe prej 67m² tė pėrbėrė nga ambienti i ditės, dhoma e gjumit, 1 tualet, korridor dhe ballkon. Ambienti i ngrėnies dhe tualeti kanė ventilim natyal. Ky apartament ėshtė zgjedhja ideale pėr familjet e reja apo ata qė dėshirojnė tė jetojnė vetėm. Rezidenca “Tower Bridge 3” ėshtė pjesė e Kompleksit Rezidencial “Tower Bridge” tė kompanise “Orion”, shumė pranė qendrės sė Tiranės dhe institucioneve publike si: kopshte, shkolla, spitale etj. Kompleksi pėrfshin 7 godina tė cilat ofrojnė shėrbime tė ndyshme pėr banorėt me njėsi tregtare si supermarkete, bare, restorante, palestėr, dyqane dhe shėrbime tė tjera tė nevojshme. Njė tjetėr tipar i kompleksit ėshtė cilėsia e ndėrtimit me standartet mė tė larta europiane. Ē’do apartment ėshtė i termoizoluar, gjė e cila do tė mbajė shtėpinė tuaj tė ngrohtė gjatė dimrit dhe tė fresket gjatė verės dhe do t’ju kurseje energji. Gjithashtu dhe muret e brendeshme janė me material izolues nė mes pėr izolimin akustik qė do t’ju japė shumė qetėsi brenda shtėpisė. Ēmimi fillon nga 790 €/m² Tel: +355697004040

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Blini 1 Apartament Fitoni 1 Dhome Gjumi
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !
Shiten Apartamente Ne Tirane
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shitet Ambient Pėr Zyra Nė Rezidencėn Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1, Rruga E Dibres
Shitet Apartament 2+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 3+1
Shitet Apartament 3+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Krijuar:
27-10-2017, 1:19 pm
Interesimi: 9
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info