Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shitet Ambient Pėr Zyra Nė Rezidencėn Tower Bridge 3

Nė rrugėn e Dibrės pranė Komisaritatit Nr: 4 nė njė prej komplekseve rezidenciale mė tė mira nė Tiranė shitet ambient pėr ZYRA. Nė pikėn mė strategjike tė Rezidencės, tė organizuara nė dy kate me pamje nga rruga dhe nga oborri i gjelbėruar. Ambienti ka ndriēim natyral maksimal tė mundėsuar nga vetratat e larta. Gjithashtu parapmetra optimalė tė kursimit tė energjise garantuar nga materialet e pėrdorura. Rezidenca “Tower Bridge 3” ėshtė pjesė e Kompleksit Rezidencial “Tower Bridge” tė kompanise “Orion”, shumė pranė qendrės sė Tiranės. - Komunitet i konsoliduar prej 3,000 banorėsh nė zonė - Infastrukturė e plotė rrugore me ndriēim dhe 600 pemė gjelbėrim Tel: +355697004040

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 -DIASPORA

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Blini 1 Apartament Fitoni 1 Dhome Gjumi
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !
Shiten Apartamente Ne Tirane
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shiten Poste Parkimesh Me ēertifikatė Pronėsie
Shitet Ambient Pėr Zyra Nė Rezidencėn Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 1+1, Rruga E Dibres
Shitet Apartament 2+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament 3+1
Shitet Apartament 3+1 Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Shitet Apartament Nė Rezidencen Tower Bridge 3
Krijuar:
27-10-2017, 2:31 pm
Interesimi: 6
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info