Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Shes Apartament 2+1 Ne Don Bosko

Okazion apartament ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri i cili eshte i pajisur me ashensor. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje ambient te bollshem salloni dhe guzhine,2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka nje pozicion te mire ndaj drites se diellit. Ka nje siperfaqe totale 125m2 Eshte i pa mobiluar. Cmimi 120000. Per cdo informacion kontaktoni ne nr 00306932515282
Phone: 00306932515282

 Kategorite & Qytetet 
 SHITJE,BLERJE
 Tirane

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine SHITJE,BLERJE, qyteti Tirane Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Shes Apartament 2+1 Ne Don Bosko
Krijuar:
18-12-2017, 11:13 pm
Interesimi: 4
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
Reklamat.info