Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (845)
-KOSOVE (478)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Kredi Ofrojnė Falas

Kredi ofrojnė falas Tė nderuar zotėri dhe presidente, nė funksion tė botės aktuale, ne e kuptojmė se ka mė shumė se njė miliardė njerėz dhe tė rriturit sot nė botė, tė cilėt vuajnė shumė.Tė rinjtė kanė plane pėr tė filluar njė biznes, por pėr shkak tė mungesės sė fondeve nuk janė nė gjendje pėr tė zbatuar projektin e tyre, unė e kuptoj, gjithashtu, nė lidhje me dhėnien e kredive nga bankat kėrkojnė kushtet qė e bėjnė jetėn e vėshtirė pėr tė rinjtė.Ajo ėshtė nė kėtė kontekst qė unė vendosur pėr tė krijuar njė shoqatė pėr tė ndihmuar nė zgjidhjen e probleme tė ndryshme dhe financiare pėr tė pėrballuar qėllimet tuaja pėr tė ardhmen nė njė kuadėr pa vėshtirėsi, Unė tė paraqesė njė kredi ofrojnė kredi (individėt ,firmat) nė vėshtirėsi, apo qė dėshirojnė tė ndihmojnė pėr tė zgjidhur disa nga problemet financiare apo pėr tė filluar njė biznes.Ne jemi nė gjendje pėr tė bėrė ju njė kredi variojnė nga 5.000€ deri nė 900.500.000€ nė njė normė prej 2% pėr ēdo person nė gjendje pėr rimbursim dhe me kushtet tė cilat ju do tė lehtėsojė jetėn. Kėtu janė fushat nė tė cilat ajo mund tė ju ndihmojė: Financimi i pasurive tė patundshme tė Kredisė, investimet e Kredisė, me makina tė Huasė, tė Borxhit tė konsolidimit, Kufiri i kreditit, tė Dytė, tė hipotekės, tė Riblerjes kredi personale Kredi, Ju jeni tė mbėrthyer, ndalohet banka ju nuk keni favor tė bankave, ose mė mirė tė keni njė projekt dhe kanė nevojė pėr financim, njė e keqe dosjen e kreditit apo nevojė pėr tė holla pėr tė paguar faturat, fonde pėr tė investuar nė biznes. Pra, nėse keni nevojė pėr huadhėnien e parave mos hezitoni tė kontaktoni tona me email mė poshtė: E-mail i zyrės: beyonceoffre@gmail.com Ne do tė jetė i kėnaqur pėr tė numėruar ju, nė mes tė klientėve tanė, nėse ju jeni nė nevojė pėr fonde dhe para.Faleminderit pėr mirėkuptimin tuaj.
Phone: +43 6446 97858

 Kategorite & Qytetet 
 KURSE
 -DIASPORA

  Video 
https://www.youtube.com/watch? v = Rix4Bjz8mks

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Parardhese reklame ne kategorine KURSE, qyteti -DIASPORA Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas
Kredi Ofrojnė Falas Ne Jemi Njė Strukturė E Cila Ofron Kredi Pėr Individėt E Mir
Krijuar:
31-12-2017, 2:21 am
Interesimi: 6
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info