Reklamat.info Vendos nje reklame
Kerko reklamat ne
Hyrja >> Faqja parardhese >> Detajet e reklames
Qytetet
Gjithe qytetet
-DIASPORA (846)
-KOSOVE (474)
-MALI ZI (21)
-MAQEDONI (54)
Berat (22)
Durres (295)
Elbasan (47)
Erseke (4)
Fier (25)
Gjirokaster (9)
Kavaje (13)
Korce (19)
Kruje (7)
Kucove (13)
Kukes (6)
Lac (11)
Lezhe (24)
Lushnje (10)
Permet (6)
Pogradec (11)
Sarande (20)
SHkoder (31)
Tepelene (6)
Tirane (719)
Tropoje (9)
Vlore (49)
Reklamat e Reja
Reklamat Ekstra

Shkarko Tolbarin
Ankand

Zyra Pėrmbarimore “AFA 2010”, njofton shpalljen pėr shitjen nė ankand tė dytė tė pasurisė tė paluajtshme: Pasuria me Nr.hipotekor 22, date 06.06.2007, e llojit “Truall”, me siperfaqe totale 1397m2, shesh 1232m2 dhe rruge 165m2 e ndoshur nė Shkozet, Durres, regjistruar pranė Z.V.R.P.Paluajtėshme Durrės, ne Zonėn Kadastrale 8516, vol 9. Cmimi fillestar nė ankandin e dytė ėshtė 62,720 (gjashtėdhjetė e dy mijė e shtatėqind e njėzet) euro. Ankandi midis ofertuesve do tė zhvillohet mė datė 25.04.2013, ditėn e Enjte ora 15:30, nė Zyrėn Pėrmbarimore “AFA 2010” me adresė: Rruga “Sulejman Delvina “ Nd.51, H.9, Apt.1 , kati II, Tiranė. Perinformacione te metejshme mund te kontaktoni ne adresen e emailit:akaptelli2yahoo.com
Phone: +355673080685

 Kategorite & Qytetet 
 SHTEPI,PRONA - Truall
 Durres

 Fotot e bashkengjitura 

 Reklama te tjera 
Tjeter reklame ne kategorine Truall, qyteti Durres
Parardhese reklame ne kategorine Truall, qyteti Durres Kontaktoni pronarin e reklames 
Mesazhi
Emaili
Emri juaj
Kodi Juaj
Fusni Kodin

 Lista e reklamave te ketij perdoruesi 
Ankand
Krijuar:
17-04-2013, 2:21 pm
Interesimi: 501
Tregoja miqve
Raporto abuzim
Komento

Reklamat.info eshte rrjeti nr # 1 i reklamave online, ne te cilin ofrohen-kerkohen, shitje-blerje, punesime, shtepi, automjete dhe kategori te tjera.
Reklamat Shqiptare, njoftime, reklama, shpallje falas.
© Reklamat.info